KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297264

nr 1229 7264

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 66, interiör. Olja på pannå, 19x12

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:11:49

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann